Jdi na obsah Jdi na menu

17. kolo FC Bučovice - FC Rudice (2 poločas + sestava a ostatní výsledky kola)

18. 4. 2011

Druhý poločas: Do druhého poločasu jsme nastoupili velmi dobře a koncentrovaně a to se projevilo hned první útocnou akcí, která skončila gólem Pepi Kroupy, který dostal krásný č od Marka Havránka za obranu a Pepa už si věděl rady s gólmanem, když dal ještě brankáři šanci, ale napodruhé již nezaváhal. Po inkasované brance jsme trošku polevili, ale soupeř se i tak k ničemu nedostal v 60. Minutě proběhlo střídání mladíka ze starších žáků Lukáše Němca za Patrika Vrábela. Lukáš hrál velmi dobře a soupeřova útocníka si držel od těla. Běžela 61 minuta a Pepa Kroupa se opět dostal do vápna soupeře a opět krásně vyškolil gólmana soupeře a stav byl 3:0. V 70 minutě soupeř odkopl balón ze své půle na hostujícího útocníka, ale toho si pohlídal Marek Kachlík, ale v končené fázi provedl neskutečnou chybu, kdy žádal brankáře na rohu velkého vápna, aby si vzal balón a tak po špatné komunikaci útocník vyškrábl balón a ten se dostal již k samostatnému hráči, který neměl problém trefit prázdnou branku 3:1. Po dalších šancí našich borců se krásně prokličkoval Lukáš Vala, který ve finále přihrál Pepovi. Ten zmátl obránce a byl faulován ve vápně. Rozhodčí ukázal na pokutoví kop, ke kterému se sám Pepa postavil a i napotřetí se nemýlil. Výborný výkon Kroupy byl korunován HATTRICKEM a tak zaslouží velkou pochvalu. V tuto chvíli byl stav již 4:1.  Další gól mohl přidat i domácí stoper Petr Koudelka, který se krásně uvolnil ve středu a levou nohou skvěle svystřelil a tím potrápil hostujícího brankáře, který předvedl výborný zákrok. Probíhala 80. Minuta, domácí útocník Zdena Lazor utekl po pravé straně obráncům a dal krásný č před branku, kde byl již připravený záložník Honza Chadima, který i na popáté rozvlnil ť soupeře 5:1. Ke konci utkání se již hrál unaveném fotbal čehož využili hosté a útocící hráč ze střední vzdálenosti nedal krásnou střelou pod břevno našemu brankáři šanci, a tak koneč výsledek byl 5:2. Naši hráči zaslouží velkou pochvalu za perfektní výkon, jen škoda těch nevyužitých šancí, které budeme muset v příštím kole proměňovat budeme-li chtít vyhrát, protože zajíždíme do Rousínova, kde se popereme o 3 flek. Další utkání je v sobotu 23.4.2011 v Rousínově ve 12:45.

Události zápasu: 44´ Lazor,  46´, 60´, 75´ (penalta) Kroupa, 80´                                                   Chadima 70´, 85´ Kouman

Sestava:                               Havránek E.

Kachlík M.                         Koudelka P. (C)

Vrábel P. /60´ Němec/                                                        Nový M.

Marcone N.                          Havránek M.                          Chadima J.

Vala L.                                    Kroupa J.                              Lazor Z.