Jdi na obsah Jdi na menu

17. kolo FC Bučovice - FC Rudice (První poločas)

18. 4. 2011

Komentář k utkání FC Bučovice - FC Rudice

Za krásného fotbalového počasí se naše dorostenecké mužstvo utkalo na domácí půdě s posledním týmem tabulky. Tento zápas měl jasného favorita a to nás. Zápasy před tímto střetem našim borcům nevycházelo po střelecké stránce, a tak v jarní části máme zatím 4 body a to se mělo dnes konečně zlomit.

První poločas: Začátek utkání nebyl zrovna podle našich představ nejlepší asi jen kvůli tomu, že jsme si museli trošku zvyknout na nové rozestavení 4-3-3, a proto se hrál téměř vyrovnaný fotbal, ale nebezpečnější jsme byli stejně mi. Po útocích soupeře jsme dost faulovali a oni tak dostávali standardní kopy, který absolutně nezvládali a ani z jedné z nich netrefili bránu a tak po 10 minutách jsme již potvrzovali, že my máme brát 3 body. Celý zbytek prvního poločasu jsme podávali velmi slušný výkon a měli jsme spoustu šancí? Ne-e tutovek-gólovky, ale hosté měli nesmírné štěstí, kdy 3x vykopli č z brány a naši útočící hráči nemohli trefit balón. Po se rozhodl trenér přejít zpět na rozestavení 4-4-2 a to přineslo žené ovoce. Asi největší šanci v dosavadním průběhu měl náš pravý  záložník Nicol Marcone, který si krásně zběhl na centrovaný č, který byl trochu delší než čekal a tak ho divným způsobem dotlačil na tyčku od které se mu č odrazil do hlavy, ale naneštěstí pro nás se č točil na brankové čáře, kde jsi sním již brankář poradil. Po neskutečných šancí běžela 44. Minuta, kdy se konečně vlnila ť soupeře po dobré orientaci ve vápně Zdeny Lazora, který č umístil krásně nahoru k levé tyčce. 1:0 byl výsledek prvního poločasu, ale kdyby tento výsledek byl 6x větší nikdo by nemohl říct ani popel, protože šancí bylo opravdu nespočet.