Jdi na obsah Jdi na menu

FC Bučovice - FC Čebín 2:1 (2:0)

29. 5. 2011

V neděli za velmi špatného počasí se naši dorostenci utkaly na domácím hřišti s brněnským mužstvem FC Čebín. Odehrání tohoto utkání asi všechny překvapilo, protože hřiště bylo pod vodou a s přicházejícím deštěm stále vody přibývalo, a tak se hra změnila na boj. Hráči se koupali ve velkých kalužích a bahnu se nevyhnul žádný hráč. V utkání nastoupila úplne jiná sestava, kdy museli přijít bývalý hráči dorostu Ruda Volec a Ondra Nový, dále také zaskočili žáci Lukáš Němec a Adam Kubečka. Všichni tihle hráči museli nastoupit za 7 hráčů základní sestavy.

První poločas: Do utkání jsme nastoupili se soupeřem stejně s mírnější převahou hostů. I přes snahu hostů a dobré šance, jsme se ujali vedení my, kdy Mira Nový Krásnou střelou ze 30 metrů překvapil brankáře a střelou pod břevno poslal náš tým do vedení. 1:0. Soupeř měl šance, které nevyužil a tak ve 25 minutě Nicol Marcone, dorazil míč do brány, poté co brankář hostů vyrazil střelu Ondřeje Nového. 2:1

Nejvíce času se odehrálo na naší půlce v obřích kalužích. Placáky, šipky byli k vidění skoro v každé minutě. I přesto se hrálo nahoru a dolů, ale utkání bylo opravdu jedno velké divadlo.

Druhý poločas: Do druhého poločasu jsme nenastoupili nejlépe a obdrželi jsme branku, po té co Honza Chadima neuhlídal hráče, který odcentroval a Jakub Křivák si vrazil míč do vlastní brány. 2:1 Pak se opět hrála plácaná. Následně si již hosté nevytvořili žádnou šanci, a tak jsme si je vytvořili my. Hned 3 tutové šance měl domácí útocník Nicol Marcone, ale ani jednu nevyužil.

Utkání i přes velmi těžké podmínky naši dorostenci zvládli a zaslouženě zůstávají 3 body doma.

Události zápasu: 10´ Nový, 25´ Marcone - 50´ vlastní